وب سرویس فروش شارژ

شركت در جهت كمك به افرادی كه برای اولين بار می خواهند فروشگاه شارژ راه اندازی نمايند يا قبلا فروشگاه شارژ داشته اند و اكنون در صدد ارتقاء می باشند,وب سرويس را در نظر گرفته است.

داکیومنتهای وب سرویس در اختیار افرادی که یک مقدار دانش برنامه نویسی و استفاده از وب سرویس را دارند، قرار می گیرد تا ایشان بتوانند به سلیقه شخصی، یک فروشگاه شارژ برای خود راه اندازی نمایند و یا فروش شارژ را بر روی سایت خود قرار دهند . داکیومنتها در اختیار افراد متقاضی قرار داده می شود تا با تهیه هاست و دامین (شرکت می تواند این امکانات را با تخفیف ویژه دراختیار متقاضیان قرار دهد) و درگاه بانک سایت را در اختیار داشته باشند . این سرویس از طرف شرکت به صورت رایگان در اختیار افراد متقاضی قرار می گیرد و تمام سرویسها بدون هزینه اضافی به مشتری ارائه میگردد .

امروزه استفاده از شارژهای الکترونیکی، روش جدیدی برای افزایش اعتبار سیم کارت های اعتباری میباشد که در آن نیاز به استفاده از پین کد نبوده و سیم کارت مورد نظر به صورت مستقیم شارژ میگردد. شبکه فروش قاصدک با ایجاد بستر سخت افزاری و نرم افزاری مناسب استفاده از این روش را بدون محدودیت برای برنامه نویسان به منظور استفاده در محیط های مختلف برنامه نویسی برای تولید سایت های فروش شارژ و نرم افزار های ارسال شارژ در قالب یک وب سرویس فراهم آورده است.

* قابل ذکر میباشد در وب سرویس شبکه فروش قاصدک مشتری قادر خواهد بود با اعتباری که در پنل خود دارد از تمامی اپراتورها محصولات مورد نظر خود را خریداری نماید.

 

شما میتوانید داکیومنتهای ارتباط با وب سرویس را از اینجا مطالعه و در وب سرویس خود قرار دهید.

 

از امکانات بارز وب سرویس قاصدک میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

1 – شارژ مستقیم تمامی اپراتور ها (ایرانسل و همراه اول و رایتل) به صورت مستقیم
2 – شارژ وایمکس ایرانسل به صورت آنی
3 - پرداخت قبض سیم کارت های دائمی ایرانسل به صورت آنی

4-خرید بسته های اینترنتی

5-امکان طراحی برنامه اندروید بر روی موبایل

6-امکان پرداخت تمامی قبوض (به زودی)

مزایای سیستم : 
1 – بخش مدیریتی برای گزارش گیری ، افزایش اعتبار و ...
2 – امنیت بالا نسبت به روش نگه داری شارژ در پایگاه داده
3 - استفاده از کد های آماده برای توسعه پایگاه اینترنتی
4 - شارژ آنلاین اعتبار وب سرویس در هر ساعت از شبانه روز