راه اندازی وب سایت فروش شارژ

سایت آماده ای است كه برای فروش شارژ از طرف شركت در اختيار متقاضيان قرار مي گيرد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی شارژ نیاز به تخصص و امنیت کامل دارد. به منظور راه اندازی فروشگاه اینترنتی شارژ، نرم افزار خوب، هاست خوب، سرمایه کافی برای تهیه شارژ و نیروی پشتیبانی نیاز است. ولی همه ما دانش و پول و وقت کافی برای راه اندازی چنین فروشگاهی نداریم. پس اگر می خواهید بدون درگیری با مسائل گفته شده، خرید و فروش شارژ اینترنتی داشته باشید، با ما همراه شوید.

نیازی نیست شما در زمینه فنی طراحی و نگهداری سایت تخصصی داشته باشید، تمامی این کارها را قاصدک انجام میدهد و شما با خاطری آسوده فقط روی فروش بیشتر تمرکز نماید.

افرادی که تمایل به فروش شارژ از طریق سایت آماده دارند می توانند از این امکان استفاده نمایند . با تهیه هاست و دامین (شرکت می تواند این امکانات را با تخفیف ویژه در اختیار متقاضیان قرار دهد) و ایجاد درگاه بانک، می توانید سایت فروش شارژ کاملی در اختیار داشته باشید . تمام سرویسها بدون هزینه اضافی به شما داده خواهد شد.

برای راه اندازی این سیستم درگاه اینترنتی یکی از بانک های عضو شتاب ( ترجیحاً بانک ملت ) میباشد و هزینه راه اندازی این سیستم 100 هزار تومان بوده و در صورت فعالیت مناسب در طول 3 ماه هزینه دریافت شده به اعتبار شما افزوده خواهد شد.

برخی از امکانات سیستم :

1 – امکان مشاهده اعتبار
2 – نمایش تراکنش های موفق , معیوب و موفق
3 - امکان گزارش گیری از فروش در بازه های مختلف

و ...

نمونه قالب های سیستم :

قابل ذکر میباشد علاوه بر امکانات سیستم , کنترل پنل مربوط به وب سایت نیز در اختیار شما برای افزایش اعتبار , مشاهده سود , تغییر رمز عبور , درخواست پشتیبانی و ... قرار داده میشود.