سوالات متداول

1-لينك چيست ؟
فروش لينكی برای افراد علاقه مند به فروش شارژ می باشد كه دارای يك وبلاگ می باشند و سايت ندارند.

2-سود لينك چه مقدار می باشد ؟
سود برای اين نوع فروش 60 درصد از سود هر شارژ، بلافاصله بعد از خرید موفق آن شارژ، به پنل مديريتی كه شركت در اختيارتان قرار خواهد داد,واريز خواهد شد.

3-سود لینک چه موقع به حساب بانكی ما واريز خواهد شد ؟
هر موقع مقدار اعتبار موجودی بر روی پنلتان به 200.000 ريال برسد, ما شماره حسابتان را می گيريم و پول را به حسابتان واريز مي كنيم.

4-ساب دومين چيست ؟
ما برای سايتهايي كه دوست دارند در كنار خدمات موجودشان بر روی سايت، فروش شارژ را هم برای مشتريان و بازديدكنندگانشان فعال نمايند, اين سيستم را در نظر گرفته ايم.

5-سود ساب دومين چه مقدار می باشد ؟
سود برای اين نوع فروش 60 درصد از سود هر شارژ، بلافاصله بعد از خرید موفق آن شارژ، به پنل مديريتی كه شركت در اختيارتان قرار خواهد داد,واريز خواهد شد.

6-سود ساب دومين چه موقع به حساب بانكی ما واريز خواهد شد ؟
هر موقع مقدار اعتبار موجودی بر روی پنلتان به 200.000 ريال برسد، ما شماره حسابتان را می گيريم و پول را به حسابتان واريز مي كنيم.

7-وب سرويس چيست ؟
شركت در جهت كمك به افرادی كه برای اولين بار می خواهند فروشگاه شارژ راه اندازی نمايند يا قبلا فروشگاه شارژ داشته اند و اكنون در صدد ارتقاء فروشگاهشان می باشند, اين سرويس را در نظر گرفته است. در اين سرويس ما داكيومنتهای وب سرويس را در اختيار مشتريان قرار می دهيم تا خودشان برنامه نويسی را انجام دهند.

8-سود وب سرويس چه مقدار می باشد ؟
سود وب سرویس 75 درصد سود فروش میباشد که بلافاصله بعد از خرید موفق آن شارژ، به پنل نمایندگان واریز میشود.

9-وب سايت چيست ؟
برنامه ای است كه به صورت آماده برای فروش شارژ از طرف شركت در اختيار متقاضيان قرار مي گيرد.

10-آيا سرويس های شما هزينه راه اندازی دارند ؟
سرويس های لينك – ساب دومين – وب سايت به صورت رايگان در اختيار مشتريان قرار داده می شود. اما راه اندازی وب سايت 1.000.000 ريال هزينه دارد كه اگر همكاری صاحب فروشگاه با شركت مستمر باشد بعد از 1 تا 3 ماه به مشتری برگشت خواهد شد.

11-آيا شما هاست نيز در اختيار مشتريانتان قرار می دهيد ؟
بله. هاست را با قيمت مصوب در اختيار متقاضيان قرار خواهيم داد.

12-پشتيبانی و تهيه شارژها به عهده شركت است ؟
بله. تهيه و پشتيباني 24 ساعته شارژها بر عهده شركت می باشد.

13-نمايندگی چيست ؟
نمايندگی نوعی پنل می باشد كه در اختيار متقاضيان قرار می گيرد تا اگر مغازه يا مكانی دارند كه مستقيم از آنجا فروش داشته باشند بتوانند توسط اين پنل شارژ بفروشند.

14-برای داشتن پنل چه امكاناتی لازم است ؟
افراد متقاضي پنل كاربری فقط بايد بتوانند به طرق ممکن به اينترنت وصل باشد.

15-طريقه واريز پول برای تهيه شارژ چگونه است ؟
داخل سايت در منوی "امور مالی" زیرمنوی " افزایش اعتبار پنل "تعبیه شده است که می توانيد پنل خود را از آن طريق افزایش اعتبار داده و تا تمام شدن اعتبار فروش شارژ داشته باشيد.

16-آيا برای تمام روشها بايد پنل خود را اعتبار بزنيم ؟
نه. واريز اعتبار برای كسانی كه از روش لينك يا ساب دومين استفاده می كنند ضرورتی ندارد مگر اينكه بخواهند از داخل پنلشان هم فروش داشته باشند، اما برای نمايندگان فروش و كسانی كه وب سايت يا وب سرويس ما را دارند ضروری است.

17-سود فروش از پنل نمايندگی چقدر است ؟
75 درصد سود فروش هر شارژ برای شما مي باشد.

 

18-چه مرورگری برای استفاده از سایت قاصدک مناسب میباشد ؟
با توجه به استفاده از امکانات HTML5 و پلاگین های آن حتما از آخرین نسخه مرورگرهای Chrome یا  Firefox استفاده کنید. 

 

19-چرا بعضی از امکانات سایت و منوها (مانند بسته های اینترنتی) در سایت ناقص میباشد؟
با توجه به اندازه مختلف مونیتورها توصیه میشود که از اندازه رزولوشن 1024*1280 استفاده نمایید.

 

20-چرا قیمت بسته های اینترنتی ایرانسل در سایت قاصدک گرانتر از سایت ایرانسل میباشد؟
قیمتهای بسته های اینترنتی به قیمت مصوب ایرانسل ارائه میشود. ولی به دلیل اینکه در سایت ایرانسل قیمتها بدون ارزش افزوده نوشته شده که در هنگام نهایی شدن به مبلغ اضافه میگردد. ولی درسایت قاصدک کلیه مبالغ با ذکر مبلغ 9% ارزش افزوده ذکر شده و قیمت نهایی میباشد و این اختلاف قیمت از بابت ارزش افزوده میباشد.

 

21-چه محصولاتی در حال حاضر در سایت قاصدک موجود است؟
در حال حاضر در سایت قاصدک وب سرویس، نمایندگی فروش (پرتال)، فروش شارژ لینکی، ساب دامین، دستگاه پوز فروش شارژ ، پرداخت قبوض میباشد

امکانات دیگر نظیر USSD، نرم افزار موبایل و غیره نیز بزودی در سایت قرار خواهد گرفت 

 

22-نام کاربری و یا رمز عبور خودرافراموش کرده ام؟
شما میتوانید با مراجه به صفحه ورود و زدن گزینه " کلمه عبور خود را فراموش کرده ام" با وارد کردن کدملی و شماره موبایلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید، در این قسمت درج کنید، نام کاربری و رمزعبور برای شما بصورت پیامک ارسال میگردد. در صورتی که خطایی مشاهده نموده اید با واحد پشتیبانی در تلگرام و روشهای دیگر تماس حاصل فرمایید.

 

23-پنل خود را شارژ کرده ام، مبلغ از حساب من کسر شده ولی موجودی پرتال من افزایش پیدانکرده است. چکار کنم؟
بدلیل الکترونیکی بودن این فرایند، مبلغ مورد نظر از حساب مشتری کسر و در صورتی که به حساب قاصدک وارد گردد حتما پرتال افزایش اعتبار پیدا میکند. در صورت عدم اعتبار تا 3 روز کاری مبلغ کسر شده به حساب شما برگشت خواهد خورد. در غیر این صورت با مراجه به درگاه پرداختی به پرداخت ملت و یا مراجعه به شعبه بانک ملت عدم برگشت مبلغ به حساب خود را جویا شوید.

- توجه به قوانین بانک مرکزی صرفا پیگیر این مسئله شخص صاحب حساب میباشد و به پرداخت و یا بانک به قاصدک پاسخگو نیست. و تا سپری نشدن 3 روز کاری هیچ بانکی و یا قاصدک قادر به پاسخگویی به شما نمیباشند.

 

24-پنل خود را شارژ کرده ام، مبلغ از حساب من کسر شده ولی موجودی پرتال من افزایش پیدا نکرده و بانک نیز صحت واریز را تایید کرده است. چکار کنم؟

با توجه به سوال قبلی اگر بعد از مراجعه به بانک صحت واریز تایید شد، لطفا کد تراکنش واریز به حساب قاصدک را از بانک دریافت کرده، با تماس با پشتیبانی قاصدک بصورت تلفنی و یا تلگرام، شماره تراکنش را اعلام کرده، بعد از بررسی واحد مالی مبلغ به حساب شما افزوده میشود.

 

25- چگونه موبایل و بسته های اینترنت مشتریان رو شارژ کنم؟
با توجه به بهبودی سیستم شما میتوانید با وارد کردن شماره همراه مشتری در منوی " شارژ فوری" و یا در کادر مورد نظر در داشبورد، ابتدا اپراتور مربوطه تشخیص داده میشود و سپس کلیه محصولات قابل ارائه از طرف آن اپراتور مانند شارژ اعتباری، شارژ دائمی، شارژ وایمکس، شارژ بسته های اینترنتی برای شما ظاهر میشود که با توجه به نیاز مشتری یکی را انتخاب کنید.

- البته همه گزینه های فوق ممکن است در یک اپراتور ظاهر نگردد.

 

26-درهنگام شارژ خط رایتل در بعضی موارد خطا میدهد و شارژ ارسال نمیشود ؟
در مواردی که این حالت پیش می آید، در اکثر موارد بخاطر این است که خط مشترک در هنگام ثبت نام مدارک را بصورت کامل ارسال نکرده و ثبت نام ناقص میباشد، اپراتور بعد از گذشت مدتی از شروع استفاده، خط را در حالت عدم شارژ شدن قرار میدهد تا ثبت نام کامل شده، و دوباره خط فعال گردد. که مشتری باید با قسمت پشتیبانی اپراتور رایتل تماس گیرد و مشکل خود را حل نماید.

27-حداکثر سقف خرید پین در روز چقدر است ؟
حداکثر سقف خرید پین برای همراه اول تا مبلغ 1.500.000 ریال، ایرانسل 1.000.000 ریال و رایتل 700.000 ریال میباشد

28-با چه نوع پرینتری میتوان پینهای خریداری شده را چاپ کرد؟
با انواع پرینترهای معمولی که قادر به چاپ کاغذ A4  میباشند و پین بر روی این اندازه کاغذ چاپ میشود

29-برای چاپ پین چه نوع کاغذی حتما باید استفاده شود؟ کاغذ خاصی نیاز است؟
بر روی هر نوع و هر رنگ کاغذی که خود صلاح میدانید چاپ بگیرید فقط تنها محدودیت اندازه کاغذ است که حتما باید A4 باشد نوع و رنگ و جنس کاغذ مهم نمیباشد.