نمایندگی فروش شارژ

شبکه فروش قاصدک با ایجاد سیستم فروش شارژ از طریق وب (وب سایت) بستر مناسبی برای فروشگاه های توزیع محصولات فرهنگی, دفاتر پیشخوان دولت, کافی نت ها, گیم نت ها, خدمات کامپیوتری و سایر مشاغل مرتبط فراهم گردیده است که به راحت ترین وجه ممکن و بدون نیاز به نگه داری کارت شارژ در مغازه از طریق وب سایت قاصدک به صورت آنلاین به فروش کارت شارژهای تمامی اپراتورها با قیمت های متنوع بپردازند.

روش ثبت نام در سیستم :

با ورود به قسمت عضویت و تکمیل فرم ثبت نام، کد کاربری و رمز عبور به مشتری بصورت پیامک ارسال میگردد، و از همان لحظه پنل فروش فعال میگردد.

برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید.

روش کار سیستم :

پس از ورود به ناحیه کاربری شما ابتدا میبایست اعتبار خود را بسته به نیاز خود از طریق شبکه بانکی و به صورت آنلاین افزایش دهید و پس از آن قادر خواهید بود سیم کارت مورد نظر خود را با وارد کردن شماره تلفن به صورت آنی در کمتر از چند ثانیه شارژ نمایید.

 

پذیرش نمایندگی در شهر خود:

قاصدک برای نمایندگان فروش خود در شهر ها که فروش و زیر مجموعه های بیشتری داشته باشند،تسهیلات ویژه ای اعطا خواهد کرد.از جمله این تسهیلات ارائه کارت شناسایی میباشد.شما با داشتن این کارت از اعتبار شغلی بالاتری در فروش شارژ در شهر خود بهره مند خواهید شد و افراد با اعتماد بیشتری تمایل خواهند داشت که زیر گروه شما باشند و علاوه بر سود کاملی که به ایشان میدهیم به شما نیز از هرزیرمجموعه سود تعلق میگیرد، به نماینده نیز از هر زیرمجموعه 0.25 الی 0.5 درصد سود واریز میگردد.

از دیگر تسهیلات این امتیاز، اهداء بنر و بسته های تبلیغاتی میباشد که به نمایندگان ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که این اعطای نمایندگی قابل انتقال بوده و پس از مدتی به فرد دیگری که 1- فروش بیشتر داشته باشد. 2- نمایندگان فعال بیشتر با فروش بالاتری را به عنوان زیر مجموعه خود جذب کند. 3- اعتمادسازی بیشتری ایجاد کند، به عنوان نماینده آن شهر یا منطقه اعطا خواهد گردید. این امر به این دلیل است که نمایندگان دیگر نیز بتوانند با افزایش فروش از تسهیلات این امتیاز بهره مند گردند. ضمنا در شهرهای بزرگتر و در کلانشهرها امکان انتخاب چندین نماینده وجود دارد.چون یک فرد به تنهایی نمیتواند نماینده یک کلانشهر بوده و خدمت رسانی انجام دهد.