همکاری در فروش

لینک:

فروش لينكی برای افراد علاقه مند به فروش شارژ می باشد كه دارای يك وبلاگ می باشند و سايت ندارند.حتی با راه اندازی یک وب لاگ ساده می توان فروشگاه شارژ داشت،  بدون اینکه هزینه و وقتی برای خرید شارژ و پشتیبانی فنی سایت خود صرف کنید، چون این کارها را قاصدک برایتان انجام می دهدلینک فروش شارژ علاوه بر سود فروشی که برای شما خواهد داشت، باعث افزایش بازدید از وبلاگ شما خواهد گردید. این سرویس رایگان بوده و سود هر مقدار شارژ فروخته شده بصورت آنی به پنل مدیریت فروشنده منتقل می گردد . 

ساب دومین:

به اطلاع مسئولان سايتهای پر بازديد مي رساند كه شركت الكا پرداز (شبکه فروش قاصدک) اقدام به ارائه سرویس فروش شارژ بر روی ساب دامنه و دامنه برای سايتهای مختلف از جمله : سايتهاي خبری - سرگرمی - نيازمندی - اجتماعی...كه رنكينگ مناسبي را دارند، ارائه نموده است. به اين صورت كه مشتری با ارائه آی پی سایت و آدرس ساب دومین خود به پشتیبانی قاصدک تنظیمات مربوطه انجام شده و بدون صرف هزينه و بدون نياز به درگاه بانكی از سود فروش شارژ بهره مند خواهيد گردید.

نيازی به افزایش اعتبار برای پنل فروش نخواهد بود پس سرمايه نيز راكد نخواهد ماند.

تمامی شارژهای ايرانسل و همراه اول و وايمكس و پرداخت قبوض به صورت تاپ آپ (شارژ مستقيم) مي باشند و سودی كه از این روش به پنل مديريت شما واريز مي گردد 60 درصد سود فروش می باشد كه اين سود به  صورت آنی به پنل شما اضافه خواهد شد.

پشتيبانی شارژها  و هزينه ارسال اس ام اس نيز از طرف اين شركت می باشد وتمامی خدمات به صورت رايگان عرضه می گردد.

برخی از همكاران ما :

سايت نيكی صالحی

سایت نظام صنفی رایانه

سایت پرسپولیس نیوز